Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39
Wycieczki i wyprawy do Ameryki Południowej, na Galapagos - zabytki | Zaufane biuro podróży Premium Travel Wrocław

WYPRAWA NA KRANIEC ŚWIATA

tukanAmeryka Południowa to odległy i nieco tajemniczy dla nas kontynent. Znajdują się na nim miejsca nadal dziewicze i wzbudzające podziw i respekt. Choć Ameryka Południowa nie należy do największych kontynentów, jest obszarem, przez który przepływa największa rzeka świata – Amazonka. Puszcza Amazońska to najrozleglejszy las deszczowy naszej planety. Andy zaś są najdłuższym łańcuchem górskim na Ziemi. Słowem – atrakcji nie brakuje. Wyprawy do Ameryki Południowej gwarantują niepowtarzalne przeżycia.


RAZEM PRZEZ ATLANTYK

KaraibyNasze biuro podróży jest doświadczonym organizatorem wypraw do odległych zakątków świata. W ofercie znajdują się także wycieczki do Ameryki Południowej. Przygotowanie takiej wyprawy wymaga dużej wiedzy, zdolności organizacyjnych oraz dobrych i sprawdzonych kontaktów z partnerami obsługującymi wyprawę w danym regionie. Spełniamy wszystkie te warunki, aby zapewnić naszym klientom udany pobyt, który może stać się niezapomnianą przygodą ich życia – chcemy, żeby każda z wypraw była spełnieniem marzeń. Zapraszamy na niezwykłą wycieczkę na drugi brzeg Atlantyku i nie tylko! Program wypraw do Ameryki Południowej poszerzony jest o eskapadę na archipelag Galapagos. A ten obszar to już strefa Oceanu Spokojnego.


W KAMERALNYM SKŁADZIE

meksykOrganizujemy wycieczki dla niewielkich grup turystycznych. Nasza oferta zorientowana jest na aktywne zwiedzanie, bliski kontakt z lokalnymi społecznościami oraz poznawanie unikalnych atrakcji. Raczej sporadycznie zaglądamy do dużych centrów czy ośrodków turystycznych. Nastawieni jesteśmy na pokazanie naszym klientom autentyzmu i oryginalności związanych z danym krajem, bo tylko wtedy możliwe jest zagwarantowanie niepowtarzalnych przeżyć podczas wycieczki. Ameryka Południowa to miejsce, gdzie nie brak niezwykłości i zjawisk fascynujących. Basen i relaks na plaży nie jest dominującą częścią naszej propozycji dla Państwa, a wśród zabytków Ameryki Południowej wybieramy także te, o których niewielu pamięta. Polecamy klientom wyprawę na jeden z archipelagów wysp znajdujących się w pobliżu kontynentu – Galapagos, gdzie zachowało się wyjątkowe bogactwo przyrodnicze w formie rzadkich okazów zwierząt i roślin.


PRZYGOTOWANIE

zfat_2osobyWyprawa do Ameryki Południowej to nie spacerek. Pod wieloma względami jest to wymagający kontynent, ale podróże po Ameryce Południowej to jednocześnie niepowtarzalne przeżycia. Istnieje tam duża różnica poziomów. Strzeliste Andy przechodzą nagle w deszczową równinę pokrytą bezkresnym lasem tropikalnym. Zabytki kultury prekolumbijskiej znajdują się na znacznych wysokościach. Ekwador, jeden z najwyżej położonych krajów na świecie, to rejon, gdzie powietrze zawiera mniej tlenu. Dzięki temu w Ekwadorze rzadko pojawiają się pożary! I w końcu las deszczowy. To ekstremalnie trudne środowisko dla każdego człowieka, z wyjątkiem może mieszkających tam plemion. W związku z warunkami, jakie panują na kontynencie południowoamerykańskim, udzielamy naszym klientom wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych do przygotowania się do tej dość wymagającej wycieczki. Troszczymy się o członków każdej z naszych wypraw. Relatywnie najmniej wymagające są wyprawy na Galapagos, które są uzupełnieniem oferty zwiedzania Ameryki Południowej. Takiej podróży nie odbędzie się nigdzie indziej.


SPOTKANIE KULTUR

zółw słoniowy galapagosAmeryka Łacińska to miejsce styku kultury jej pierwotnych mieszkańców oraz cywilizacji europejskiej. Ciekawostką jest fakt, że plemiona z Południowej Ameryki zaadoptowały dość dobrze wpływy europejskie. W odróżnieniu od Ameryki Północnej liczebność społeczności indiańskiej w Ameryce Południowej jest bardzo wysoka. Mieszkający w Andach potomkowie Inków kultywują wiele obyczajów oraz tradycyjnych form rolnictwa czy rękodzieła. Kontakt z lokalną społecznością wymaga odpowiedniego zachowania oraz należytego respektu. Opiekunowie naszych grup, towarzyszący podczas wyprawy, posiadają niezbędną wiedzę, dzięki której można uniknąć niezręcznych sytuacji i nawiązać przyjazne relacje z lokalnymi społecznościami. Wycieczka to nie tylko zabytki Ameryki Południowej, ale przede wszystkim ludzie.

Gdzie nas znaleźć

Dane kontaktowe

Premium Travel Team - Wrocław
Wysokość zabezpieczenia finansowego
215 390 PLN
Zasięg terytorialny działalności: cały świat.