Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39
Tanie wyprawy i wycieczki do Azji, podróże objazdowe po Azji | Premium Travel

AZJATYCKA PRZYGODA

Szanghaj AzjaAzja to jednocześnie bliski i daleki kontynent. Można trafić tam dość szybko, przejeżdżając mostem nad Cieśniną Bosfor w Turcji. Ale można też, podróżując morzem, zamiast w Azji znaleźć się w Ameryce Środkowej, tak jak zdarzyło się to Kolumbowi… Bez wątpienia jest to obszar na naszej planecie fascynujący swym ogromem i różnorodnością. Trudno dokładnie ująć, ile czasu zajęłoby, choćby pobieżne, poznanie tego kontynentu. W każdym razie warto dać się zauroczyć azjatyckim klimatom. Zapraszamy wobec tego do Azji! Wycieczki objazdowe i Azja? Tak! To możliwe!


JEDŹ Z NAMI

Abu DabiJesteśmy organizatorem wycieczek dla niewielkich grup do krajów egzotycznych. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie i wiemy, jak zaplanować tego rodzaju wyjazd, także do Azji. Od razu zaznaczmy, że nie jest to szybki wypad na Rodos lub na Ibizę. Wyjazd do Azji należy traktować raczej jako wyprawę turystyczną niż okazyjny wyskok last minute. Podróże po Azji to odkrywanie miejsc, smaków i…ludzi. Podróże to nasza pasja, a Azja pozwala ją rozwijać.


GDZIE DO AZJI?

kambodzaOrganizujemy wycieczki do krajów azjatyckich z uwzględnieniem preferencji i możliwości klientów. Szczególnie ciekawymi obszarami wartymi zobaczenia są Indie oraz państwa z Półwyspu Indochińskiego – zwłaszcza w formie wycieczki objazdowej. Ich szczególna egzotyka, odmienność kulturowa, ciekawa i bogata tradycja sprawiają, że odwiedzając Wietnam, Kambodżę, Laos lub Sri Lankę można przeżyć niezapomnianą przygodę. Wszystko zależy od tego, czego oczekują Państwo po podróży i Azji.


BLISKIE SPOTKANIA

_DSC0227Specyfiką wypraw i podróży po Azji organizowanych przez nasze biuro są nie tylko kameralne grupy, ale także zwiedzanie ciekawych i nie zawsze spopularyzowanych miejsc. Niekoniecznie celem organizowanej przez nas podróży będą centra turystyczne czy też gwarne i drogie „kombinaty” wypoczynkowe. Koncentrujemy się na bliskim kontakcie z lokalną społecznością, autentycznym poznaniem kultury i specyfiki życia w danym kraju. Uczestnicy azjatyckiej wycieczki będą odpoczywać w niewielkich hotelach oraz delektować się kuchnią w małych sprawdzonych lokalach, zachowujących lokalne tradycje i metody przyrządzania posiłków, z których słynie Azja.


Z SZACUNKIEM I PRZYJAŹNIĄ

laosWyprawy i zwiedzanie krajów Azji wymagają zachowania przynajmniej ogólnego respektu dla lokalnej tradycji czy też po prostu odmienności kulturowej. Opiekunowie naszych grup, znający specyfikę zachowań i obyczajów danego kraju zadbają o właściwe przestrzeganie obowiązujących tam zasad. Dzięki temu nie będą Państwo narażeni na kłopotliwe, a czasem nawet trudne sytuacje, jakie wynikają często podczas spotkań przedstawicieli różnych kultur. Ponadto nasi przewodnicy umożliwią lepsze poznanie ciekawych miejsc, które sporadycznie bywają celem odwiedzin licznych i hałaśliwych grup turystycznych. Wyprawy do Azji są spotkaniem z zupełnie innym światem.


GOTOWOŚĆ DO DROGI

Tai MahalPosiadamy pełną wiedzę na temat odpowiedniego przygotowania się do wyprawy do krajów Azji. Jeśli chcą Państwo wiedzieć coś więcej na temat wycieczek i Azji – służymy pomocą. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania, udzielić niezbędnych porad, omówić wstępny plan wyjazdu. Naszym celem jest satysfakcja klientów i chęć odbycia kolejnej egzotycznej podróży. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty.

Gdzie nas znaleźć

Dane kontaktowe

Premium Travel Team - Wrocław
Wysokość zabezpieczenia finansowego
215 390 PLN
Zasięg terytorialny działalności: cały świat.