Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39
2018 Indie z Goa, plus Dubaj, 21 listopada - 04 grudnia 2018 | Zaufane biuro podróży Premium Travel Wrocław
 
 • <h2> Australia z Nowa Zelandią </h2>
 • <h2>Indie z Goa, plus Dubaj</h2
 • <h2>Kambodża. Pamiątki imperium khmerskiego</h2>
 • <h2> Peru. W poszukiwaniu inkaskich skarbów</h2>
 • <h2>Szanghaj. Wrota Państwa Środka</h2>
 • <h2> Peru. W poszukiwaniu inkaskich skarbów</h2>
 • <h2> Galapagos. Szlakiem Wysp Zaczarowanych.</h2>
 • <h2>Hongkong. Brama Państwa Środka</h2>
 • <h2> Galapagos. Szlakiem Wysp Zaczarowanych</h2>
 • <h2>Laos. W poszukiwaniu ciszy</h2>
 • <h2>Australia z Nowa Zelandią</h2>
 • <h2> Australia z Nowa Zelandią </h2>
 • <h2>Armenia z Gruzją 2018 </h2>
 • <h2>Chile, Argentyna z Patagonią 2019</h2>

2018 Indie z Goa, plus Dubaj, 21 listopada - 04 grudnia 2018

Termin: 2018  (21.11.16-04.12.16)

Zapraszam na wyprawę do niezwykłego kraju, jakim są Indie. Podróżując z Delhi do Agry zobaczymy wiele wspaniałych pomników kultury, przyjrzymy się lokalnym zwyczajom oraz spróbujemy miejscowej kuchni. W Agrze odwiedzimy słynny grobowiec Taj Mahal, będący jedną z turystycznych wizytówek Indii i monumentalny Czerwony Fort. Słynne Khajuraho to świątynie wzniesione pomiędzy IX a XII wiekiem, z rzeźbami sakralnymi o tematyce erotycznej. Dalej udamy się do świętego miasta Varanasi (ind. Benares), uważanego za najstarsze miasto indyjskie. W świętym mieście, święta rzeka – Ganges, miejsce oczyszczających ablucji i ceremonii kremacyjnych. Pospacerujemy wąskimi uliczkami starego miasta, weźmiemy udział w pudży (religijna ceremonia), a kolejny  dzień przywitamy płynąc łodzią po Gangesie. Z Waranasi polecimy na Goa, gdzie będzie czas na odpoczynek i delektowanie się pięknymi widokami.

Szczegółowy program:

 Dzień 1. WARSZAWA – DELHI Spotkanie na lotnisku. Przelot do Delhi z przesiadką najpewniej w Dubaju lub Katarze – w obu przypadkach wylot w godzinach popołudniowych ok. 15.00.

Dzień 2. DELHI (ś, k) Przylot do Delhi. Po odprawie paszportowej i celnej jedziemy busem do hotelu. Po wypoczynku  zwiedzanie miasta: Meczet Dźama Masdźid w Starym Delhi – największy meczet w Indiach, pochodzący z XVII w.,  piękny Grobowiec Humajuna, położony w relaksującym parkowym otoczeniu a na koniec spacer w pobliżu Pałacu Prezydenckiego i Bramy Indii. Kolacja i nocleg w Delhi

Dzień 3. DELHI – DŹAJPUR (ś, k) 260 KM Po śniadaniu przejazd busem do Kutb Minar – wspaniałego kompleksu ruin z zachwycającą 73 m wieżą z przełomu XII i XIII w. Następnie przejazd do Różowego Miasta, stolicy półpustynnego, kolorowego stanu Radżasthan. Lunch. Po południu zwiedzanie monumentalnego fortu Amer, dawnej stolicy klanu Kaćhćhawaha, z baśniowymi pałacami na tle pięknej, górskiej scenerii. Po zwiedzaniu wizyta w emporium z biżuterią. Kolacja i nocleg w Dżajpurze.

Dzień 4. DŹAJPUR  Po śniadaniu zwiedzanie Hawa Maral – Pałacu Wiatrów z koronkową fasadą oraz Kompleksu Pałacowego, rezydencji maharadży i obserwatorium astronomicznego Dźantar Mantar.  Kolacja i nocleg w Dżajpurze.

Dzień 5. DŹAJPUR  – AGRA (ś, k) 230 KM Następnie przejazd w kierunku Agry. Lunch na trasie. Zwiedzanie w trakcie przejazdu Fatehpur Sikari. Kolacja i nocleg w Agrze.

Dzień 6. AGRA (ś, k)  Zwiedzanie słynnego Tadź Mahal – najsłynniejszego pomnika miłości na świecie, o cudownej architekturze, będącego najważniejszym symbolem Indii. Następnie odwiedzimy potężny Czerwony Fort, dawną cesarską siedzibę oraz pierwowzór Tadźu – filigranowy Baby Tadź. Lunch. Po południu przejazd do Mathura, jednego ze świętych miast Indii, związanego z kultem boga Kryszny. Kolacja i nocleg w Agrze.

Dzień 7. AGRA – ORĆHHA – KHADŹURAHO (ś, o, k) Po śniadaniu udamy się na dworzec kolejowy, skąd wyruszamy pociągiem do miejscowości Dźhansi a następnie busem do malowniczego miasteczka Orććha. Tutaj zjemy obiad, po którym zwiedzimy pałace na wyspie na rzece Betwa i przespacerujemy się do świątyni Ćhaturbhudź. Po obiedzie dalsza podróż busem do Khadźuraho. Wieczorem możliwość obejrzenia lokalnych, tradycyjnych tańców. Kolacja i nocleg w Khadźuraho.

Dzień 8. KHADŹURAHO  – WARANASI (ś, k)  Rano zwiedzimy słynne, przepiękne hinduskie świątynie mające tysiąca lat, dekorowane kunsztownymi płaskorzeźbami, w tym również o treści  erotycznej, znanymi z Kamasutry. Popołudniem przejazd do Parku Narodowego Panna (3 godzinne Jeep Safari). Kolacja i nocleg w Khadźuraho.

Dzień 9. WARANASI (ś, o)    Śniadanie, czas na relaks. Po południu przejazd na lotnisko i lot do Waranasi. Transfer do hotelu lub bezpośrednio na ceremonię aarti nad rzeką Ganges. Waranasi jest najświętszym miejscem w Indiach. Marzeniem każdego hindusa jest śmierć właśnie w tym mieście i wrzucenie prochów do świętego Gangesu. Kolacja i nocleg w Waranasi.

Dzień 10. WARANASI (ś, o)   Wczesnym rankiem rejs po Gangesie w stronę ghatu Hariśćandra. Później udamy się do Sarnath, miejsca na obrzeżach Waranasi, w którym Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie wkrótce po dostąpieniu nirwany. Po południu wizyta w warsztacie tkackim, gdzie powstają słynne sari z Waranasi. Lunch. transfer na lotnisko i przelot na Goa. Transfer do hotelu. Kolacja. Nocleg na Goa.

Dzień 11. GOA (ś, o, k) Po śniadaniu czas wolny. Kolacja i nocleg na Goa.

Dzień 12. GOA (ś, k) Po śniadaniu zwiedzanie Starego Goa, dawnej stolicy portugalskich wschodnich kolonii, wpisanego na listę UNESCO. W bazylice Bon Jesus znajdują się prochy świętego Franciszka Xaviera. Po zwiedzaniu rejs łodzią. Lunch. Kolacja i nocleg na Goa.

 Dzień 13. GOA (ś, k) Po śniadaniu czas wolny. Kolacja i nocleg na Goa.

 Dzień 14. GOA – Delhi – Warszawa (ś, k) Po śniadaniu przejazd na lotnisko i lot do Dubaju, 

Dzień 15. Całodzinne zwiedzanie Dubaju (ś, k), 

Dzień 16. powrotny do Warszawy.

Cena wyjazdu za osobę w pokoju dwuosobowym w hotelach 4**** i 5***** - 4500 zł/ osobę + 2000 USD (przy grupie 10 -12 osób),

Cena obejmuje:

– zakwaterowanie w hotelach 4*i 5* bardzo dobrego standardu, w pokojach dwuosobowych,

– śniadania w formie bufetu

– kolacje w formie bufetu, obiady zgodnie z programem w hotelach i restauracjach,

– transfery oraz zwiedzanie klimatyzowanych autobusem,

– podatki i opłaty za drogi oraz parkingi,

– przejazd pociągiem na trasie Agra-Jhansi

– lokalnych przewodników w Delhi, Agrze, Dźajpurze, Orććha, Khadźuraho, Waranasi, Kalkucie i na Goa,

– bilety wstępu do obiektów opisanych w programie,

– udział w ceremonii aarti i rejs łódką w Waranasi, rejs łodzią na Goa,

– bilety lotnicze na trasie 1) Warszawa-Delhi-Warszawa, 2) Khadźuraho – Waranasi, 3) Waranasi – Goa, 4) Goa – Delhi,

– opiekę polskojęzycznego pilota w trakcie całego wyjazdu,

– ubezpieczenie,

Cena nie zawiera:

– napojów do posiłków,

– napiwków (ok. 40 usd/os.)

Gdzie nas znaleźć

Dane kontaktowe

Premium Travel Team - Wrocław
Wysokość zabezpieczenia finansowego
215 390 PLN
Zasięg terytorialny działalności: cały świat.