Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::start_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::start_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_lvl(&$output, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_lvl(&$output, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39

Warning: Declaration of WpLatteCommentWalker::end_el(&$output, $comment, $depth, $args) should be compatible with Walker_Comment::end_el(&$output, $comment, $depth = 0, $args = Array) in /wp-content/themes/impression/AIT/Framework/WpLatte/WpLatteCommentWalker.php on line 39
Sprawdzone i polecane biuro podróży | Premium Travel Wrocław

JESTEŚMY

2014-kambodzanietypowym, ale sprawdzonym biurem podróży, bardziej kumulacją doświadczenia realizacji różnorodnych imprez w przeróżnych zakątkach świata. W ciągu każdego roku co najmniej dziesięciokrotnie okrążamy Ziemię wraz z naszymi gośćmi, spełniając ich życzenia. Nie krążymy bez celu – staramy się pokazać świat takim, jakim jest, pełen ciekawych ludzi, cudownej przyrody, bardziej aktywnie, a jeśli pasywnie, to z dala od zatłoczonych i intensywnie polecanych kurortów. Wrocławskie biura podróży nie są w stanie zapewnić tego, co dla nas jest oczywistością – kulturę odległych miejsc trzeba poznawać wśród żyjących tam ludzi.Na stronie umieszczamy imprezy, na które szukamy dodatkowych osób – przeważnie zgłaszają się do nas grupy, dla których opracowujemy programy zgodne z ich oczekiwaniami.

Bezpieczeństwo oraz Polityka Prywatności  Aktualny wpis do  Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych gwarantuje, że stanowimy zaufane biuro podróży. Premium Travel dokłada wszelkich starań, aby dotyczące Państwa informacje pozostawały bezpieczne. Zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach korzystających z produktów Biura Podróży Premium Travel znajduję się tutaj (Polityka Prywatności)


ŁĄCZYMY

galapagoswykształcenie, pasję podróżowania, wiedzę, profesjonalizm w pracy, połączony z umiejętnością znalezienia się w każdej sytuacji. Stanowimy sprawdzone biuro podróży – co ważniejsze, biuro polecane! Angażujemy aktywnie, jeździmy jedynie w małych grupach, a programy wycieczek naszego biura są starannie dopracowane pod kątem specyfiki grupy, którą zabieramy w podróż. Ponieważ preferujemy slow travel, nacisk stawiamy na jakość i autentyczność organizowanych podróży. Takie, wielokrotnie sprawdzone przez nasze zaufane biuro podejście do turystyki, zapewnia dużo większą satysfakcję niż pobyty w pełnych zgiełku centrach wczasowych.


WYBIERAMY

P1070759odpowiedzialne podróżowanie. W trakcie podróży dbamy o środowisko – zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe, a każdego człowieka traktujemy z należnym mu szacunkiem. Stąd chętniej wybieramy małe i sprawdzone rodzinne hoteliki o dobrym standardzie, a nie natrętnie polecane bezduszne hotele sieciowe. Chętniej zabierzemy Państwa do lokalnej knajpki, a nie wycieczkowej jadłodajni. Polecane w reklamach, zatłoczone, zwykle drogie „pocztówkowe” miejsca raczej nie są celem naszych wypraw. Zawsze chcieliśmy być zaufanym, sprawdzonym biurem podróży, to znaczy takim, które gwarantuje niepowtarzalne przeżycia i zupełnie nową jakość podróżowania – całkiem inną od tego, co proponują pozostałe polecane biura podróży.


DBAMY

petrao bezpieczeństwo. Proponowane wyjazdy i podróże to nie tylko moc wrażeń i niezapomniane przygody, które doskonale służą budowaniu relacji. Każdą podróż nasze biuro planuje w najdrobniejszych szczegółach tak, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort i niczym niezmąconą radość z podróżowania. Biuro podróży z Wrocławia posiada gwarancję ubezpieczeniową wydaną przez Signal Iduna . Grupami opiekują się zawsze sprawdzeni i doświadczeni piloci z pasją. Na lokalnych rynkach pracujemy jedynie ze sprawdzonymi kontrahentami. Bycie sprawdzonym biurem podróży oznacza, że umiemy odnajdywać się w każdej sytuacji i radzić sobie nawet z nieprzewidzianymi trudnościami.


Centralą biura podróży jest Wrocław, jednakże grupy wyjazdowe otwarte są dla klientów z całego kraju.

Gdzie nas znaleźć

Dane kontaktowe

Premium Travel Team - Wrocław
Wysokość zabezpieczenia finansowego
215 390 PLN
Zasięg terytorialny działalności: cały świat.