Podczas niezwykłej 19-dniowej podróży na kraniec świata, z tradycyjnie już kameralną grupą (12 osób), zaprezentowaliśmy jedne z piękniejszych miejsc naszej planety: zapierającą dech w piersiach Patagonię, diabelskie Wodospady Iguazu, dziewiczą Ziemię Ognistą…Ponieważ nie omijaliśmy ciekawych miast, dlatego byliśmy na najbardziej profesjonalnym pokazie tanga w Buenos; w Rio: podczas odwiedzin z jeden ze szkół samby poznaliśmy tajniki karnawału, a wieczory spędzaliśmy w najlepszych klubach tanecznych. Były też miejsca poza utartym szlakiem – nastrojowe Vin del Mar, urokliwe winnice chilijskie, trekking w Parku Narodowym Torres Del Paine w Chile. Niezapomniana była także wizyta na Wyspie Pingwinów, położonej w Cienienie Magellan. Powtórka już w listopadzie – zapraszamy.

Tym razem po raz kolejny przybliżyliśmy malownicze zakątki Azji Południowo-Wschodniej – Wietnamu, Laosu i Kambodży. W czasie niezwykłej eskapady zobaczyliśmy nie tylko najważniejsze zabytki z listy UNESCO (Ha Long, Hue, Luang Prabang, Angkor Wat), ale także dwa dni spędziliśmy w pełnym przepychu Dubaju.

Pierwsza z jesiennych eskapad do Azji Południowo-Wschodniej organizowaliśmy dla grupy przyjaciół. W trakcie wyprawy różne ciekawostki na temat poszczególnych krajów prezentowali nie tylko polskojęzyczni przewodniczy (nasze urocze Wietnamki, mieszające przez wiele lat w Polsce – pozdrowienia dla Hani), ale także znakomity pilot. Relaks na dziewiczych plażach Kambodży, kąpiele i samodzielna jazda na słoniu, zachód słońca nad Ha Long w czasie pełnego uroku rejsu, tego nie da szybko się zapomnieć…

Kolejna już wyprawa do kraju Kartlów, czyli Sakartwelo, którego znamy lepiej pod nazwą Gruzji. Tradycyjnie nie obyło się bez legendarnych toastów za przyjaźń między narodami oraz spotkań z gruzińskimi przyjaciółmi. W trakcie intensywnego pobytu znanym szlakiem przemierzyliśmy ten piękny kraj od południa ku samej północy, podziwiając widoki zaśnieżonych szczytów Kaukazu, kosztując smaki lokalnej kuchni oraz zacne trunki.

W języku gaelickim whiskey to uisge beatha – woda życia. Whisky od zawsze kojarzy się ze Szkotami i Szkocją, podobnie jak kraciasta spódniczka, czy słynna potrawa haggis. W trakcie kolejnej imprezy poznaliśmy nie tylko bogaty w historię – także w tę, z dreszczykiem – Edynburg, ale dużo czasu spędziliśmy na szkockiej prowincji, ze szklaneczką whiskey w tle..

Gdzie nas znaleźć

Dane kontaktowe

Premium Travel Team - Wrocław
Wysokość zabezpieczenia finansowego
215 390 PLN
Zasięg terytorialny działalności: cały świat.